Bluza Supermen per Djem

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Superbaby Long Sleeve T-Shirt Bluze me menge te gjata per djemte.

Dezenjo me Superman per superdjemte.

Eshte e disponueshme ne tre ngjyra gri, te bardhe dhe e kuqe.

Materiali teper cilesor dhe i bute, per te mos irrituar lekures e femijes.

Te pershtatshme per moshat nga 3 deri ne 24 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3 muaj +

29 produkte te tjere ne kete kategori: