Lorelli Ndenjese per Automjete JUPITER (0-2 vjec)

Produkte te reja

Lorelli

 • Ndenjese per automjete
 • Marka Lorelli
 • Mosha 0-2 vjec
 • Pesha 0-25 kg

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

12 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndenjese makine per femije e markes Lorelli

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj

E pershtatshme per femije te moshave 0-2 vjec, 0-25 kg

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 3 pika sigurie

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem

Mbeshtetesja eshte e levizshme sipas rehatise se femijes

Veshaj qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht max. 30 °С

Pesha eshte 7.65kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-2 vjeç
Sipas Peshës 0-25 Kg

24 produkte te tjere ne kete kategori: