Chipolino Ndenjese per Automjete isofix Nitro 9-36 kg

Produkte te reja

Chipolino

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

11 900 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndenjese makine Isofix Nitro, e markes Chipolino

Vendimi i me i mire per pasagjeret me te rinj

Ndenjesja eshte e bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate

E pershtatshme per femije me peshe nga 9 deri ne 36kg. Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj

Siguria eshte e garantuar nga rripat e sigurse

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem dhe ne te dy anet e ndenjeses ka vend te posacem per shishet ose gotat e femijes

Ky produkt eshte prodhuar ne perputhje me standarted e sigurise Europiane ECE R44 se / 04 (karrige makine per femije), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas Peshës 9 - 36 kg

26 produkte te tjere ne kete kategori: