Peg Perego Ndenjese per Automjete Burigotto (0-36 Kg)

PB0885

Produkte te reja

Peg Perego

 • Ndenjese per Automjete Izofix Peg Perego
 • Modeli: BAHIA BURIIGOTTO
 • I pershtatshem per femije 0-36 kg

Me shume detaje

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

29 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndenjese per automjete Peg Perego eshte e pershtateshme per femije  që nga lindja deri në moshën rreth 12 vjeç (0-36 kg) – R44 / 04.

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate.

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj.

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 5 pika sigurie.

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.

Mbështetësja e kokës e rregullueshme me 10 pozicione.

Sedilja anatomike e përkulshme në 5 pozicione.

Mbulesa mund te hiqet dhe e lahet.

Mbështetësja e kokës EPS për mbrojtje më të mirë nga goditja.

Përmasat 50 x 63 x 47 cm

24 produkte te tjere ne kete kategori: