I Ri

-4 000 Lekë

Cmim i reduktuar! Cam Ndenjese per Automjete IZOFIX Panoramic (0-36kg) Zmadho

Cam Ndenjese per Automjete IZOFIX Panoramic (0-36kg)

Produkte te reja

CAM

Ky produkt eshte prodhuar ne perputhje me standarted e sigurise Europiane ECE R44 se / 04 (karrige makine pe femije), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj.

E pershtatshme per femije me peshe 0-36 kg.

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 5 pika sigurie.

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

28 990 Lekë

24 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate. 

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj.

E pershtatshme per femije me peshe 0-36 kg.

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 5 pika sigurie.

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem.

Per femijet me peshe 9-18kg ndenjesja keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga, ndersa per femijet me peshe 0-13kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht).

Ky produkt eshte prodhuar ne perputhje me standarted e sigurise Europiane ECE R44 se / 04 (karrige makine pe femije), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati per femijen tuaj.

Veshaj qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht ne 30°C.

Me permasat: 47x51x63/78 cm 

 Pesha eshte 9.7 kg.

23 produkte te tjere ne kete kategori: