Chipolino Ndenjese per Automjete Galaxy

Produkte te reja

Chipolino

 • Ndenjese per automjete Chipolino, modeli Galaxy
 • Per femije me peshe 0-36 kg
 • Me 5 rripa sigurie
 • 4 Pozicione mbeshtetese
 • Sfyngjer 3D per komoditet maksimal

Me shume detaje

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

19 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndenjese per makina e markes Chipolino, modeli Galaxy është e përshtatshme për foshnjat e porsalindura dhe fëmijët me peshë deri në 36 kg.

Montimi i ndenjeses së makinës në automjet me rripa automjeti për grupet 0+, I, II dhe III (0-36 kg.)

Siguron mbrojtje dhe rehati të shkëlqyer gjatë udhëtimit.

Mbrojtje e shkëlqyer nga goditjet anësore.

Rripa sigurie me 5 pika me jastëkë të butë të shpatullave.

Rripat e sigurise me gjatësi te rregullueshme.

Mbështesë e butë shtesë për të mbështetur trupin e fëmijës.

4 pozicione mbështetëse.

Rregullimi i lartësisë së mbështetëses së kokës.

Mbështjellësi 3D për reduktimin e stresit në belin e foshnjës.

Tapiceri është i lëvizshëm dhe mund te lahet.

ECE R44/04 i miratuar dhe i certifikuar - grupet 0+, I, II dhe III (0-36 kg.).

25 produkte te tjere ne kete kategori: