Cam Karrige Relaksi Sonnolento S345

Produkte te reja

CAM

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

12 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karrige relaksi per te vegjlit tuaj, e markes Cam.

Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme.

Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem. Ajo mund te perdoret edhe si nje karrige ku femijet mund te luajne.

Eshte e rehatshme dhe e bute. Me lodra pellushi te varura ne te.

Mbeshtetja mund te levizet ne 2 pozicione sipas nevojes, dhe mekanizmi i lekundjes eshte nje tundim per boten e endrrave.

Siguria eshte e garantuar nga rripat.

Me tinguj te ndryshme dhe volum te rregullueshem.

E pershtatshme per femijet mbi 0 muajsh me peshe 0-9 kg.

Veshja lahet lehtesisht ne 30°C.

Pesha e karriges eshte 3.90kg.

Mekanizmi i karriges mund te punoje me prize ose me bateri (4 type C batteries – 1,5 volts),(adaptori i korentit nuk esht i perfshire ne paketim).

Fleta e të dhënave

Sipas peshës ose moshës 0-9 kg

9 produkte te tjere ne kete kategori: