Chipolino Karrige Elektrike Relaksi AIDA

Produkte te reja

Chipolino

* Karrige Elektrike Relaksi Chipolino

* Modeli AIDA

* Per femije deri 6 muajsh dhe me peshe deri ne 9kg

* Rrotullohet 360grade

* Muzike dhe me melodi

Me shume detaje

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

17 990 Lekë

15 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme.

Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por edhe per argetimin e tyre. 

Eshte e rehatshme dhe e bute. Me lodra pellushi te varura ne te.

Eshte e pershtateshme per femije deri ne 6 muaj dhe me peshe 9kg

Karrigja mund te rrotullohet 360 grade, dhe me dy pozicione meshteteses.

Panel me lodra prej pellushi te bute per te argetuar femijen edhe tinguj dhe melodi.

5 shpejtesi lekundjeje, dhe kohezgjatja e lekundjes mund ta vendosni ju me opsionet 15 min, 30 min, 60 min.

Gjithashtu mund te komandohet edhe nepermjet telekomandes.

Funksionon me energji elektrike, me adaptor AC / DC - Hyrja AC 110-220V, 50 / 60Hz, 0,1А dhe DC 5V / 1000 mA

Permasat: L 80 cm / W 95 cm / H 103 cm

Fleta e të dhënave

9 produkte te tjere ne kete kategori: