Ulese per Femije 4m+

Produkte te reja

 • Ulese per femije
 • Material Velvet dhe me mbushje anti-alergjike
 • E pershtateshme per femije 4 muaj +

Me shume detaje

30 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ulese teper komode per beba mbi 4muajsh.

Eshte produkti me i perzgjedhur nga nenat, per te ndihmuar femijet te qendrojne komode.

Mbushja teper cilesore e ben ate teper komode dhe ndihmone ne qendrimin ulur dhe mbeshtetje optimale kur ende jane shum te vegjel.

Me mbushje anti-alergjike dhe me material teper cilesor velvet.

E pershtateshme per femije 4m+

9 produkte te tjere ne kete kategori: