Lorelli Karrige Djep Top Relax

Produkte te reja

Lorelli

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karrige relaksi e markes Lorelli.

E pershtatshme per femije te moshes 0+.

Per caste qetesie dhe relaksi. Veshja e brendshme eshte me material te bute e cila ofron komoditet.

Dizenjo me ngjyra dhe personazhe te ndryshme.

Karrigia mund te qendroje statike por ofron edhe lekundje.

Ne te jane te varura edhe disa lodra per te kenaqur sa me shume te voglin tuaj.

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas Gjinisë Unisex
Sipas moshës 0+

9 produkte te tjere ne kete kategori: