WinFun Projeksion me Tinguj

SL0557

Produkte te reja

WinFun

- Loder WinFun Projektues me Melodi

- Mund të vendoset edhe në karroce

- Tinguj dhe drita të këndshme

- Lehtësisht i lëvizshëm në të gjithë shtëpinë

- Për një foshnjë që nga lindja.

Me shume detaje

11 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje lodër teper argëtuese projektori i ndriçuar mund të montohet kudo.

Eshtë lehtësisht i lëvizshëm dhe luan melodi relaksuese per te vegjelit tuaj.

- mund të vendosen në karroca

- tinguj dhe drita të këndshme

- lehtësisht i lëvizshëm në të gjithë shtëpinë

- për një foshnjë që nga lindja.

7 produkte te tjere ne kete kategori: