Bebivita Pure Pjeshke 190g Zmadho

Bebivita Pure Pjeshke 190g

KOS0037

Produkte te reja

HIPP

30 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Përbërësit: pjeshkë 60%, ujë, sheqer, bullgur, niseshte orizi, vitamin C

Pa sheqer shtesë 

Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Pa konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

Të jetë i padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut në vakum 

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

17 produkte te tjere ne kete kategori: