Hipp Pure Bollgur me Kakao dhe Banane 190g Zmadho

Hipp Pure Bollgur me Kakao dhe Banane 190g

KOS0038

Produkte te reja

HIPP

28 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

280 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Përbërsit: qumësht I përgatitur (qumësht 40%, ujë, vaj misri), banane*25%, ujë, bollgur* 5%, miell drithërash*1% ( grurë*, grurë kokërr gjatë, tërshërë) kakao 1%, niseshte orizi, karbonat kalciumi, vitamin B1, vitamin A, vitamin D.

*Përmban gluten

*Prodhim organik

*Gruri kokërr gjatë është lloj drithi

Përdorimi: Të përdoret si vakt I plotë.

Ngroheni puren në banjo mari ose në mikrovalë, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën.

Ju lutem përdorni lugë plastike.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

Përdoret për fëmijë nga muaji i 5.

Pa konservat, aromatizues, ngjyrues dhe trashës

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

Të jetë I padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

17 produkte te tjere ne kete kategori: