Hipp Pure Molle dhe Karrotë 125g Zmadho

Hipp Pure Molle dhe Karrotë 125g

KOS0028

Produkte te reja

HIPP

27 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Përbërësit: karrotë*65%, mollë* 35%

*Nuk përmban gluten

*Prodhim organik

Përdorimi: Të përdoret si ëmbëlsirë ose si ushqim shtesë.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Përdoret për fëmijë nga muaji I 4. 

Pa konservat, aromatizues,ngjyrues dhe trashës

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë I padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

17 produkte te tjere ne kete kategori: