Hipp Pure Biskotë me Mollë GN 190g Zmadho

Hipp Pure Biskotë me Mollë GN 190g

KOS0032

Produkte te reja

HIPP

27 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

270 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Përbërësit: qumësht I përgatitur (35% qumësht*,ujë, vaj misri) lëng molle* nga koncentrati I lëngut të mollës, ujë, biskotë* 7% (miell gruri, pluhur I ëmbëlsuar hirre*,gjalp*,niseshte*), mollë* 5%, niseshte orizi*, miell drithrash* 1%(grurë*, grurë kokër gjatë*, tërshërë*), karbonat kalciumi, vitamin B1, vitamin A, vitaminD.

*Përmban gluten

*Prodhim organic

*Biskotat përmbajnë vezë dhe arra.

Përdorimi: Të përdoret si vakt I plotë. Ngroheni puren në banjo mari ose në mikrovalë, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4. 

Pa konservat, aromatizues, ngjyrues dhe trashës

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë I padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

17 produkte te tjere ne kete kategori: