Hipp Pure me Perime Miks 125g Zmadho

Hipp Pure me Perime Miks 125g

KOS0034

Produkte te reja

HIPP

29 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Përbërësit:perime*73% (karrota*, patate*,lulelakër*,bizele), ujë, vaj kolze* 1.3%

*Pa kripë shtesë

*Nuk përmban gluten

*Prodhim organik

Përdorimi: Në javët e para të përdorimit të ushqimeve shtesë para gjidhënies. Për të përgatitur një vakt të plotë, përzijeni midis ½ të gjithë sasinë e kavanozit të perimeve miks me 12 e kavanozit me mish të përgatitur. Ngroheni puren në banjo Mari ose në mikrovalë, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. 

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Pa konservat, aromatizues, ngjyrues dhe trashës

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë I padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

17 produkte te tjere ne kete kategori: