Trudi Letra te Lagura Zmadho

Trudi Letra te Lagura

CFO0002

Produkte te reja

Trudi

24 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

150 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letra te lagura per pastrimin e lekures se femijes tuaj

Per pjeset intime apo dhe pjese te tjera

Letrat jane te markes italiane Trudi, e njohur ne prodhimin e produkteve per perkujdesjen e femijes

Letrat jane mjaft te buta dhe nuk acarojne lekuren e femijes 

Me arome nektari lulesh , antibakteriale qe do te mbajne paster femijen dhe bute lekuren e tij

Paketimi ka 20 cope dhe peshon 50 gr

Fleta e të dhënave

Carousel Jo

18 produkte te tjere ne kete kategori: