Trudi Letra te Lagura me Disinfektant Antibakterial Zmadho

Trudi Letra te Lagura me Disinfektant Antibakterial

CFO0009

Produkte te reja

Trudi

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letra te lagura te markes italiane Trudi

Paketimi permban 20 cope letra me disinfektant antibakterial

Pastron dhe mban te bute lekuren e femijes tuaj per shkak edhe te perberjes 

E testuar dermatologjikisht dhe shume e dobishme ne disinfektimin e femijes ne rruge apo ne shtepi

Mbani pecetat kudo me vete dhe sigurohuni qe ata qe qendrojne te mbyllura per te mos humbur efektivitetin

25 produkte te tjere ne kete kategori: