I Ri Babylino Sensitive Letra te Lagura Fragrance 54x2 Zmadho

Babylino Sensitive Letra te Lagura Fragrance 54x2

AGN836

Produkte te reja

Bebylino Sensitive

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letra te lagura Babylino Sensitive me 54x2+1 FREE 0332.

Pecetat e lagura Babylino Sensitive pastrojnë butësisht dhe kujdesen për lëkuren e butë e të ndjeshme të bebes.

Me kapak të rimbyllshëm për të ruajtur pecetat të njoma deri në fund dhe me paketim promocional 2+1 gratis

24 produkte te tjere ne kete kategori: