Nivea Baby Fresh & Pure Letra te Lagura 63 Cope

ALL0009

Produkte te reja

Nivea

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letra te lagura Nivea Baby Fresh per bebe

Paketimi permban 63 cope me nje material te bute per lekuren

Minimizon rrezikun e alergjise dhe nuk ka alkol

Permba ekstrakte aloevera dhe uje 

17 produkte te tjere ne kete kategori: