Johnson Baby Leter e Lagur 56'S Zmadho

Johnson Baby Leter e Lagur 56'S

JJ0017

Produkte te reja

Johnson Baby

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letra te lagura per pastrimin e lekures se femijes tuaj.

Per pjeset intime apo dhe pjese te tjera.

Letrat jane te markes Johnson Baby, e njohur ne prodhimin e produkteve per perkujdesjen e femijes.

Letrat jane mjaft te buta dhe nuk acarojne lekuren e femijes.

Klinikisht te testuara.

Paketimi ka 56 cope.

Fleta e të dhënave

Carousel Jo

17 produkte te tjere ne kete kategori: