Chicco Peceta te Lagura 72 cope Zmadho

Chicco Peceta te Lagura 72 cope

CH0019

Produkte te reja

Chicco

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

250 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chicco peceta te lagura
Në sajë të cilësis se tyre të butë, hidraton dhe pastron ne menyre delikate lëkurën e fëmijës suaj. Formula me aloe vera (zbutës dhe hidratues) dhe kamomil është ideale gjatë nderimit te pelenave  dhe pastrimin e fytyrës dhe duarve të bebeit tuaj.

Paketimi permban 72 cope

24 produkte te tjere ne kete kategori: