Trudi Panolina per te Rritur L Zmadho

Soffisof Panolina per te Rritur L

CFO0015

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Panolina per te rritur, te markes Soffisof

Te pershtatshme per trupa me mase large (L).

Paketimi permban 15 cope.

2 produkte te tjere ne kete kategori: