Trudi Panolina Zmadho

Trudi Pelena 12-25 Kg 18 Cope

CFO0004

Produkte te reja

Trudi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pelena me butesi dhe elasticitet perfekt per femijen tuaj

Veshje e jashtme e veçante me ventilimi çka i jep mundesi ajrosje lekures.

Zvogelojne pranine e lageshtires dhe ul probabilitetin e acarimit te lekures

Panolini puthitet mire me trupin e foshnjes dhe duke i ofruar rehati ne levizje

Paketimi permban 18 pelena dhe eshte i pershtatshem per femije me peshe nga 11-25 kg, masa 5

Fleta e të dhënave

Sipas Peshës 11-25 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: