Trudi SET 3 ne 1 Zmadho

Trudi SET 3 ne 1

CFO0047

Produkte te reja

Trudi

* Trudi set 3 ne 1

* Trudi Pasta Protettiva

* Trudi Olio Nutriente

* Salviettine Detergenti 72 cp

Me shume detaje

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

1- Nje kremi markes Trudi per irritimet ne lekuren e bebit

Kremi parandalon plasaritjen, irritimin dhe skuqjen e lekures kryesisht ne pjesen e belit ku lidhet pelena

Zbut poret e lekures duke e lemuar thjeshte dhe me ngadale ne pjesen e irrituar

Permbajtja e oksidit te zinkut dhe nje sere perberesve te tjere ndihmojne ne rigjenerimin e lekures se te voglit tuaj

Kremi eshte 100ml dhe eshte i testuar dermatologjikisht.

2-Vaj me vlera ushqyese per lekuren e bebes tuaj

Nuk permban konservues dhe thithet mire nga poret e lekures

Per muajt e pare te ardhjes ne jete te bebes tuaj

Perdoret edhe per koken per ta pastruar ate. Me ane te nje shpute e ferkojme mire ne pjesen e kores se kokes dhe butesisht largohet korja e cila formohet per shkak te qendrimit shtrire te bebes.

Vajrat e markes Trudi jane teresisht vegjetal dhe nuk shkaktojne reaksion apo acarim te lekures ku perdoren

Sasia 150ml

3-Peceta te lagura te markes Trudi

Në sajë të cilësis se tyre të butë, hidraton dhe pastron ne menyre delikate lëkurën e fëmijës suaj.

Formula me detergjent natyral nga nektari i lulevel është ideale gjatë nderimit te pelenave dhe pastrimin e fytyrës dhe duarve të bebeit tuaj.

Paketimi permban 72 cope.

30 produkte te tjere ne kete kategori: