Pampers Active Baby-Dry Giant Box 4 Numra

Produkte te reja

Pampers

28 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

1 Pampers = 1 nate e thate

Me paketimin Giant Box perfitoni cmimin me te mire te Pampers dhe cilesi maksimale.

Pelenat Pampers kane shtrese te dyfishte per thithje maksimale te lageshtise. Krijuar me balsam aloe vera per te ruajtur te bute dhe te shendetshme lekuren e femijes suaj.

Femija juaj do te ndjeje rehati maksimale me pelenat Pampers. 

PAMPERS ACTIVE BABY-DRY MIDI 1X108, NR. 3

Pako Midi ka 108 cope pelena pampers ne brendesi.

Nr: 3 / Pesha 4-9 kg

PAMPERS ACTIVE BABY-DRY MAXI 1 X 90, NR. 4

Pako Maxi ka 90 cope pelena pampers ne brendesi.

Nr: 4 / Pesha 7 - 14 kg

PAMPERS ACTIVE BABY-DRY JUNIOR 1 X 78, NR. 5

Pako Midi ka 78 cope pelena pampers ne brendesi.

Nr: 5 / Pesha 11 – 18 kg

PAMPERS ACTIVE BABY-DRY EXTRA LARGE 1 X 66, NR. 6

Pako Extra Large ka 66 cope pelena pampers ne brendesi.

Nr: 6 / Pesha 15+

Fleta e të dhënave

Sipas peshës ose moshës 4-9kg/7-14kg/11-18kg/15+

30 produkte te tjere ne kete kategori: