Sebamed Krem per Femije Bebe 100ml

ALL0070

Produkte te reja

Sebamed

 • Sebamed Diaper Rash Cream 
 • Me pH 5.5
 • I pershtatshem per bebe 0+
 • Sasia 100 ml

Me shume detaje

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 150 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sebamed krem kunder skuqjes se lekures nga pelenat dhe me vlerë pH 5.5.

Fale perberesve mbron dhe neutralizon lekuren e foshnjes.

Panthenoli stimulon procesin e shërimit.

Skualana e lidhur me Vernix siguron mbështetjen dhe mbrojtjen e nevojshme të lipideve.

Dioksidi i Titanit formon një pengesë mbrojtëse ndaj substancave agresive, e cila mund të shkaktojë inflamacion.

Ekstrakti i kamomilit qetëson lekuren.

Perdoret qe nga lindja deri ne fund te perdorimit te pelenave.

Siguron lehtësim efektiv dhe mbrojtje të besueshme kundër skuqjes nga pelenat.

Sasia: 100 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: