Trudi Panolina 3-6 kg x 21 cope Zmadho

Trudi Pelena 3-6 kg x 21 cope

CFO0039

Produkte te reja

Trudi

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pelena te markes Trudy shume te rehatshme per femijen tuaj me nje shtrese te dyfishte per thithje maksimale te lageshtise.

Paketimi Trudy permban 21 cope pelena ne brendesi.

Jane te pershtatshme per bebet qe peshojne 3 deri ne 6 kg.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj. 

Fleta e të dhënave

Sipas Peshës 3-6kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: