I Ri Babylino Sensitiv Pelena Value Pack Maxi NR.4 7-1 Zmadho

Babylino Sensitiv Pelena Value Pack Maxi NR.4 7-1

AGN851

Produkte te reja

Bebylino Sensitive

 • Pelena Bebylino Sensitive Value Pack
 • Per femije te prosalindur 7-18kg
 • Paketimi permbane 50 pelena

Me shume detaje

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pelena Babylino Sensitive Value Pack per femije NR.4 53178.

Pelenë për fëmijë me peshën 7 - 18kg. 50 fije në paketim.

30 produkte te tjere ne kete kategori: