Trudi Panolina 15-30 kg x 14 cope Zmadho

Trudi Pelena 15-30 kg x 14 cope

CFO0043

Produkte te reja

Trudi

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Panolina te markes Trudy shume te rehatshme per femijen tuaj me nje shtrese te dyfishte per thithje maksimale te lageshtise.

Paketimi Trudy permban 14 cope pelena ne brendesi.

Jane te pershtatshme per bebet qe peshojne 15 deri ne 30 kg.

Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj

Nje nga pelenat me te mira qe mbron lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja.

Fleta e të dhënave

Sipas Peshës 15-30 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: