Chcco Pelena Nr. 5 Junior 17 cope per femije 12-25kg

CH0035

Produkte te reja

Chicco

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

680 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pelena te reja te markes Chicco, Dry Fit, shume te rehatshme per femijen tuaj.

E holle dhe e lehte, ajo e lejon te femijen te levize lirshem dhe te luaje pa problem.

Te perbera nga shtresa te cilat lejojne  thithje maksimale te lageshtise.

Paketimi permban 17 cope pelena ne brendesi.

Jane te pershtatshme per bebet 19-24 muaj, 12-18 muaj, 2-4 vjec qe peshojne 12 deri ne 25 kg (Nr 5)

Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj.

Pelena te cilat mbrojne lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja.

Materiali celuloze.

Testuar dermatologjikisht.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2-4 vjeç
Sipas Peshës 12-25 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: