Chcco Pelena Nr. 6 Extra Large 14 cope per femije 16-30kg Zmadho

Chcco Pelena Nr. 6 Extra Large 14 cope per femije 16-30kg

CH0036

Produkte te reja

Chicco

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

850 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pelena te reja te markes Chicco, Dry Fit, shume te rehatshme per femijen tuaj.

E holle dhe e lehte, ajo e lejon te femijen te levize lirshem dhe te luaje pa problem.

Te perbera nga shtresa te cilat lejojne  thithje maksimale te lageshtise.

Paketimi permban 14 cope pelena ne brendesi.

Jane te pershtatshme per femije qe peshojne 16 deri ne 30 kg (Nr 6)

Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj.

Pelena te cilat mbrojne lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja.

Materiali celuloze.

Testuar dermatologjikisht.

Fleta e të dhënave

Sipas Peshës 16-30 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: