Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli Zmadho

Trudi Shampo me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli

CFO0001

Produkte te reja

Trudi

* Trudi Shampo Bagnolatte

* Me Permbajtje Mjalti dhe Portokalli 

* Sasia: 250 ml

* Mosha e Perdorimit 0+ muaj 

Me shume detaje

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo ultra delikate e markes Trudi me permbajtje mjalti dhe portokalli

E pasur me vlera ushqyese per lekuren e femijes tuaj

Ka ne perberje gjithashtu nje lloj detergjenti qe rrjedh nga perpunimi i palmes se kokosit

Me nje sasi prej 250ml, kjo shampo me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.

Ky produkt eshte i pershtatshem per higjenen e perditshme te femijes tuaj nga vete delikatesa dhe embelsia e lendeve te para qe permban

Per femije nga te porsalindurit e siper

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: