Set Trudi

CFO0027

Produkte te reja

Trudi

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set dushi per te vegjlit tuaj, Trudi.

Seti permban: Shampo per koken, shamo trupi dhe kolonje.

Shampo per koken e bebit me qumesht, ekstrakte nga poleni i luleve. Sasia 250 ml.

Shampo trupi me qumesht, mjalt dhe portokall. Sasia 250 ml.

Kolonje me permbajtje mjalti dhe lulesh. Sasia 100 ml.

Produkte ultra delikate te markes Trudi jane te pasur me vlera ushqyese per lekuren e femijes tuaj.

Me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.

Keto produkte jane te pershtatshme per higjenen e perditshme te femijes tuaj nga vete delikatesa dhe embelsia e lendeve te para qe permban. Per femije nga te porsalindurit e siper.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: