Bebble Krem Kunder Irritimit te Lekures, 60 ml Zmadho

Bebble Krem Kunder Irritimit te Lekures, 60 ml

VPH0012

Produkte te reja

Bebble

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem kunder irritimit te lekures se bebes, i markes Bebble.

Quhet ndryshe si "kremi i shpetimit" eshte krijuar per efekte te menjehershme per zgjidhjen sa me efektive te lekures.

Ka veprim magjik per zonat ku lekura eshte e irrituar, zona e pelenave, e perthyerjes se kraheve etj.

Formula efektive e kremit ruan nje balance te mire te lekures se bebit duke e bere ate me te bute dhe duke reduktuar ose parandaluar skuqjet, irritimet, acarimet dhe kruarjet.

Me nje sasi prej 60ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: