Bebble Krem Trupi, 150 ml Zmadho

Bebble Krem Trupi, 150 ml

VPH0013

Produkte te reja

Bebble

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem trupi per beben, i markes Bebble.

Formule me baze qumeshti, i cili ushqen dhe hidraton lekuren duke i siguruar hidratim natyral. Se bashku me pranine e panthenolit, zbut dhe mbron lekuren delikate te bebes.

Kombinimi me vajin natyral bejne te mundur mbrojtjen dhe kujdesin per lekuren.

Pas banjes thani lehtesisht lekuren e bebit dhe me pas ngrohni nje sasi te vogel qumshti ne duart tuaja dhe masazhoni butesisht te gjithe trupin e bebit.

Me nje sasi prej 150ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: