Bebble Krem per Mbrojtjen e Lekurese se Bebes nga i Ftohti/Ngrohti, 50 ml Zmadho

Bebble Krem per Mbrojtjen e Lekurese se Bebes nga i Ftohti/Ngrohti, 50 ml

VPH0014

Produkte te reja

Bebble

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per mbrojtjen e lekures se fytyres se bebit tuaj, i markes Bebble.

Kremi eshte i pasur me vajra natyral, zbut, qeteson dhe mbron lekuren nga faktoret e jashtem demtues.

Ekstrakti i karrotes vepron si nje antioksidues natyral, rigjeneron qelizat dhe vepron si nje barriere natyrale kunder rrezeve te diellit.

Me ambalazh ne forme tubeti me n je sasi prej 50ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: