Spray Mbrojtes per Femije Uveblock SPF 50 150 ml Zmadho

Spray Mbrojtes per Femije Uveblock SPF 50+ 150 ml

VPH0052

Produkte te reja

Isis Pharma

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Spray mbrojtes ndaj diellit.

UVE bllokues me faktor mbrojtes 50+.

I krijuar posacerisht per lekuren delikate e femijeve.

Kjo formule me nje tolerance te larte ofron mbrojtje optimale SPF 50+ kunder UVB/UVA.

Pervec mbrojtjes ndaj diellit ky krem ofron edhe nje hidratim te lekures.

Nuk permban paraben, aromatizues (Fragrance) dhe Phenoxyethanol.

Eshte rezistent ndaj ujit. Hypoalergjik, photostable UVA.

Per nje rezultat sa me te mire keshillohet te perhapet ne fytyre dhe ne qafe 15 minuta para ekspozimit ne diell.

Riaplikojeni shpesh, sidomos pas notit, aktiviteteve sportive ose ferkimit.

Shmangni kontaktet me syte.

150 ml

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+
Kremra dhe vaj Krem kundra diellit 50+

30 produkte te tjere ne kete kategori: