Krem Dite Mbrojtes Uveblock 40 ml Zmadho

Krem Dite Mbrojtes Uveblock 40 ml

VPH0055

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem dite mbrojtes UVE bllokues me faktor mbrojtes 50+.

Permban perberes natyral, retinol, anti plakje dhe anti rrudhe.

Nje mbrojtje e larte ditore per te mbrojtur lekuren nga hiperpigmentimi.

Nuk permban paraben dhe aromatizues (Fragrance) si dhe Phenoxyethanol.

Aplikohet cdo mengjes pas rutines se perditeshme te kujdesite te lekures. Eshte nje baze e mire per make-up.

Mund te perdoret gjate gjithe vitit.

40 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Krem per fytyren

30 produkte te tjere ne kete kategori: