Johnson Baby Shampo 300 ml per Floke Kacurela Zmadho

Johnson Baby Shampo 300 ml per Floke Kacurela

JJ0009

Produkte te reja

Johnson Baby

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shampo per femijet me floke kacurela. E pershtatshme per te sapolindurit.

Qe floket e tyre te ruajne ngjyren natyrale, shkelqimin dhe te krihen lehte.

Me perberje te bute me ekstrakte te kokosit e cila mbron lekuren dhe nuk irriton syte e te vegjelve.

Te gjitha produkte Baby Johnson permbajne vetem perberesit qe kane kaluar testet rigoroze te sigurise.

Aplikohet ne floke dhe masazhohet lehte ne kontakt me ujin. Shpelahet me uje te bollshem.

E pershtatshme edhe per perdorim te perditshem.

Me nje sasi prej 300ml, kjo shampo me ambalazhim plastik eshte krejtesisht me perberes natyrale per te minimizuar rrezikun e acarimit te lekures se femijes apo alergjine e mundshme.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: