Elfi SET FURCE + KREHER

Produkte te reja

Elfi

96 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion


Furçë dhe krehër elfi e bëjnë të lehtë të krehijen e flokëve te foshnjës.

Furça eshte e perber nga një material prej najloni të butë.

Set ka një dorezë të butë dhe ergonomike që siguron kapje më të mirë dhe të rehatshme për përdoruesit.

30 produkte te tjere ne kete kategori: