Trudi Gel Balsamik me Mentol Zmadho

Trudi Gel Balsamik me Mentol

CFO0020

Produkte te reja

Trudi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Xhel balsamik me arome.

Permban ekstrakte natyrore dhe vajra esenciale.

I pershtatshem per nje masazh delikat.

Mban te lira rruget e frymemarrjes dhe lehteson gjumin gjate nates.

Mund te perdoret per femijet mbi 3 muajsh.

30 produkte te tjere ne kete kategori: