Eosine Spray

CFO0030

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Eosin spray 2% per lekuren delikate te femijeve.

Ndihmon ne trajtimin e crregullimeve te lekures kryesisht nga bakteriet, nga infeksionet ose nga skuqja e pelenave.

Shmang rrezikun e ndotjes mikrobike dhe siguron higjene te persosur.

Para perdorimit keshillohet qe femijen ta lani me uje dha sapun neutral. Ndryshe ky ilac do te jete jo efektiv.

Aplikohet 1 - 2 here ne dite ne zonat meprobleme dhe ne lekure te thate.

15 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: