Hartmann Thermoval Termometer Elektronik Rapid Disney Edition

Produkte te reja

Hartman

29 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 590 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer digital, i cili realizon matjen brenda pak sekondave.

Me ekran te madh dixhital.

Matja e temperatures zgjat deri ne 30 sekonda. Pas 9 minutash mbyllet automatikisht.

Ka funksion memorizues, fikjen dhe ndezjen e ka automatike.

Dizanj praktik dhe me veshje mbrojtese.

30 produkte te tjere ne kete kategori: