Elfi Biberon Silikoni L Zmadho

Elfi Biberon Silikoni L

SG0003

Produkte te reja

Elfi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon ushqimi per femije, masa L.

Material i bute, silikoni, per mbrojtjen e gojes se femijes tuaj, keshtu nuk do e ndjeje diferencen nga gjiri.

Praktik dhe mund ta perdorni me shishet e pershtatshme. 

Biberon i markes Elfi.

30 produkte te tjere ne kete kategori: