Elfi Biberon Fallco Silikoni Anatomik

Produkte te reja

Elfi

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

270 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon fals per femije te moshes 0-6muaj / 6-18 muaj.

Material silikon qe nuk demton gojen e femijes, me forme anatomike. 

Te dekoruar dhe shumengjyresh qe terheq vemendjen e femijes dhe e argeton. 

Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes. 

Ndihmon ne zhvillimin e qiellzes.

Modeli 1 eshte mosha 0-6 muaj.

Modeli 2 eshte mosha 6-18 muaj.

30 produkte te tjere ne kete kategori: