Apple Baby Set per Kujdesin e Thonjve

Produkte te reja

Apple

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Njeset i cili nevojitet per higjenen dhe kujdesin e thonjve tefemijeve.

Seti permban gershere, prerese dhe lime.

Seti eshte i markes Apple.

Gersheret, preresja dhe lima jane material çeliku e inoksi qe nuk nxihen.

Mjaft higjenike dhe pastrohen thjeshte me nje pambuk e alkol.

30 produkte te tjere ne kete kategori: