Cam Tavoline Nderrimi + Vaske Cambio C209

Produkte te reja

CAM

 • Tavoline nderrimi
 • Marka CAM
 • 2 vende te pershtatshme per femijet
 • Me sistem frenimi

Me shume detaje

3 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

14 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg.

Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien.

Tavolina permban edhe vasken per larjen e femijes.

Me dy vende te pershtatura njeri per femijet 0-6 dhe tjetri per 6-12 muajsh.

Ka vend per produktet e higjenes.

Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj me shtrese te gomuar.

Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte.

Me tub per te derdhur sa me kollaj ujin.

Skeleti ne te cilin jane vendosur eshte i pajisur me rrota me sistem frenimi.

Permasat  e hapur 95x54x104 cm dhe e mbyllur 83x31x93 cm

Pesha 10.8 kg

Fleta e të dhënave

Sipas peshës ose moshës 0-15kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: