Cam Tavoline Nderrimi me Sirtar Asia

Produkte te reja

CAM

 • Tavoline nderrimi
 • Marka CAM
 • Mosha 0-12 muaj
 • Me sirtar funksional
 • Me rrota me sistem frenimi

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

22 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tavoline nderrimi e markes Cam,e pershtatshme per femijet 0-12 muajsh.

Pjesa e siperme e tavolines eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien.

Dysheku eshte i vendosur ne nje bazament druri me sirtare te cilet jane funksional.

Tek pjesa anesore ka mundesi per te vendosur skeletin per vendosjen e vaskes.

Ka vend per produktet e higjenes.

Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj.

Bazamenti eshte i pajisur me rrota me sistem frenimi.

Permasat  e hapur 80x53x88 cm dhe e mbyllur 11x53x86 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-12 muajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: