Apple Baby Termometer Peshk

Produkte te reja

Apple

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer per matjen e temperatures se ujit, i markes Apple.

Kjo do tju ndihmoje per te siguruar nje bajne te qete per te voglin tuaj.

Vlerat minimale dhe maksimale qe termometri mat jane 0-50° C.

Termometri eshte i pershtatur si nje loder femijesh, ne forme peshku dhe me ngjyra.

30 produkte te tjere ne kete kategori: